Дивні речі в діловому світі робить не одна людина, а команда.

Стів Джобс, засновник Apple

Євген СКРОБОТОВ

Виконавчий директор

Євгеній Володимирович Іщенко-Гіллер

Успішна діяльність будь-якого підприємства залежить від багатьох факторів, серед яких один з найважливіших – професійна команда однодумців.

Наша компанія – це велика сім’я, де кожен працює на загальний результат. Всі наші досягнення – це, перш за все, заслуга робітників, багато з яких працюють на підприємстві по 10-20 років.  Головна цінність Компанії – наша команда, секрет успіху – її професіоналізм.

Агробізнес – ризикована сфера через велику кількість загроз, які неможливо запланувати і контролювати. Для успішною командної роботи важливі не тільки професіоналізм,  відповідальність, сумління, але й взаємна повага, довіра, підтримка, вміння знаходити спільну мову.

Важливо, щоб всі члени команди, оперативно приймали ефективні рішення, працювали злагоджено в складних ситуаціях, разом вирішувати проблеми і уникали конфліктних ситуацій. Тому при підборі працівників ми приділяємо увагу не тільки професійним, а й особистим якостям.

Керівництво компанії прагне  забезпечити гідний рівень оплати і комфортні умови праці, доброзичливу атмосферу в колективі. Ми також не залишаємо працівників без підтримки у скрутних ситуаціях.

B.I.G.Harvest Group у постійному пошуку: впроваджуємо передові аграрні технології, використовуємо сучасну техніку відомих світових виробників, новітні методики менеджменту.

Тому в нашій Компанії приділяють особливу увагу професійному зростанню. Кожен член команди має можливості для підвищення своєї кваліфікації, для успішної кар’єри.

Ми чекаємо на досвідчених  професіоналів і молодих фахівців мотивованих, відповідальних, орієнтованих на результат, готових приєднатися до нашої команди.

Ласкаво просимо до великої, дружної родини Групи компаній «Бета»

Якими б ви не були хорошими або щасливими і якими б ви не були розумними або спритними, ваша справа і його доля знаходяться в руках тих людей, яких ви наймаєте.

Морита Акіо, засновник корпорації Sony

Ось п'ять факторів переходу від хорошої компанії до великої: перший - люди; другий - люди; третій - люди; четвертий - люди; і п'ятий – люди.

Уолтер Бракарт, віце-президент компанії Circuit City