Зображення

Рослинництво

Рослинництво – один із провідних напрямків діяльності B.I.G. Harvest Group. Землі, які обробляє підприємство, розташовані в Донецькій та Чернігівській областях.

Високотехнологічна сільськогосподарська техніка компаній John Deere, HORSCH та інших надійних виробників дозволяє своєчасно та якісно виконувати всі необхідні польові роботи.

Впроваджується світовий досвід вирощування рослин, що дозволяє не тільки збільшувати врожайність, але й сприяє ефективному зростанню якості зернових і зернобобових культур.

Стабільно високим врожаям сприяє використання продуктивних сортів сільськогосподарських культур, які найкраще показали себе на конкретних ґрунтах в умовах конкретного регіону. Спеціалісти Компанії застосовують науково обґрунтований підхід до сівозміни.

Велика увага приділяється ефективному захисту та підкормці рослин. Система внесення добрив розроблена згідно результатів агрохімічних обстежень ґрунтів.

Профільні культури:

Пшениця озима

Пшениця озима

Cоняшник

Cоняшник

Кукурудза

Кукурудза

На ланах культивують також:

Ячмінь озимий

Ячмінь озимий

Гірчицю

Гірчицю

Нут

Нут

Люцерну

Люцерну

Ріпак озимий

Ріпак озимий

Ячмінь яровий

Ячмінь яровий

Система дистанційного агромоніторінгу Cropio

На підприємствах Компанії використовується система дистанційного агромоніторінгу Cropio. Вона дозволяє оцінювати стан полів, вчасно реагувати на появу проблемних ділянок на полях і планувати роботу по виправленню ситуації, в режимі реального часу, отримувати достовірну інформацію про пересування техніки і продуктивність роботи.

Тваринництво

Тваринництво

Детальніше
Тваринництво

Зберігання зерна

Детальніше