У бізнесі, як і в житті, важливо робити добро.

Річард Бренсон британський підприємець

Соціальна відповідальність бізнесу – це внесок корпорацій та компаній на користь суспільства. Засновник  Група компаній «Бета»  Євгеній Іщенко-Гіллер твердо впевнений: соціальна відповідальність бізнесу – категорія дуже важлива, існувати поза суспільством бізнес не може.

Таку діяльність Компанія розглядає, як один з факторів ефективного управління підприємствами, механізмом допомоги суспільству та розвитку бізнесу і діє за принципом: «Роби, що можеш!»

На протязі всього існування Компанії її керівництво вважало своїм обов’язком підтримку місцевих громад, на чиїх територіях розташовані підприємства, виробничі дільниці і підрозділи. Ця політика лишається незмінною і на сьогоднішній день.

Хто ми

Компанія – сумлінний платник всіх належних податків у бюджети всіх рівнів. Платежі в бюджети місцевих громад місцева влада витрачає на благоустрій і розвиток населених пунктів, вирішення інших нагальних потреб. Тільки  за минулий рік ТОВ ім. Шевченка (Чернігівська область) «поклало» в бюджет Любецької об’єднаної територіальної громади близько 5 мільйонів гривень.

У складний період пандемії Група компаній «Бета» надає допомогу лікарням на Чернігівщині і в Донецькій області, з’ясовуючи нагальні потреби медичних закладів. Дружківській міській лікарні (Донецька обл.), Чернігівській обласній лікарні передали комплекти тестів для експрес-діагностики, медичні відсмоктувачі, електрокардіографи та інше.

Хто ми

У 2021 році  Компанія виділила коши на відновлення храму в Городнянському районі, на ремонт Будинку культури в селі Тараса Шевченка. Профінансували громадську організацію «Федерація футболу Городнянщини» для забезпечення участі місцевої футбольної команди в обласному чемпіонаті (Чернігівської області).

На прохання  Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки  (Донецька область) були придбані металеві двері для будівлі Центру.

Наша Компанія приймає учать в суспільному житті об’єднаних територіальних громад, сприяє організації культурно-масових заходів в населених пунктах, про що ми розповідали неодноразово. Така діяльність – теж невід’ємна складова соціальної відповідальності бізнесу.

Хто ми