Зображення

Біогазовий завод

Біогаз – це дешевe, екологічно безпечне і поновлюване джерело енергії. Його виробництво дозволяє з користю утилізувати відходи тваринництва і рослинництва, зменшує викиди в атмосферу вуглекислого газу, дозволяє зберегти ресурси, в тому числі земельні.

Використовують біогаз:

  • для отримання електроенергії;
  • для опалювальння;
  • на газових заправках для автомобілів.

B.I.G. Harvest Group прийняла рішення приєднатися до розвитку «зеленої” енергетики в Україні і в жовтні 2021 року почала будівництво біогазового заводу потужністю 3,2 МВт в Чернігівській області (група «Північ»).

Цій події передував довгий період підготовки документів для оформлення дозволу на будівництво. Ми успішно пройшли всі необхідні дозвільні процедури, які визначені законодавством України.

Період будівництва і подальша експлуатація біозаводу – це нові робочі місця в регіоні. Варто зазначити, що підприємство знаходиться в сільській місцевості, де є серйозні проблеми з працевлаштуванням.

Це новий напрямок діяльності для Компанії.  Тому ми дуже серйозно підійшли до вибору проекту, попередньо вивчивши десятки біокомплексів, які успішно працюють на території Європи. Дуже ретельно ми вибирали професійних та надійних підрядників. Компанія співпрацює з найкращими підрядниками України та Європи. Серед них – ДП «УкрСіверБуд», Концерн WOLF System  (Германія).

Зараз будівництво біогазового заводу на Чернігівщині йде повним ходом.

Введення підприємства в есплуатацію заплановане на 2022 рік.

Тваринництво

Зберігання зерна

Детальніше
Тваринництво

Рослинництво

Детальніше
Тваринництво

Тваринництво

Детальніше