ТОВ «АТ «Каргілл»

З компанією ТОВ «Бета-Агро-інвест» маємо за плечима довгий шлях плідної співпраці, понад 20 років, і плани та перспективи розширення цього співробітництва у майбутньому. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний партнера, що завжди виконує взяті на себе зобов’язання. Лише минулого року ми закупили понад 30 000 т продукції, вирощеної на полях Донецької та Чернігівської областей. В основному це ранні зернові – пшениця та ячмінь. Щиро бажаємо нашим партнерам подальшого росту та успіхів в реалізації нових проектів. (Віктор Григор’єв, менеджер по роботі з ключовими клієнтами)

Євгеній Володимирович Іщенко-Гіллер

ТОВ «АДМ Юкрейн»

З компанією BIG HARVEST GROUP розпочали роботу минулого року. За такий короткий час у нас склалися добрі партнерські взаємовідносини. В 2020 році закупили понад 4000 т високоякісної продукції, вирощеної на полях Чернігівської області. В Групі компаній «Бета» працюють фахівці своєї справи. Бажаємо нашим партнерам успіху, гарних врожаїв та великих прибутків. Хай кожен рік плідної роботи виводить вас на новий рівень. Стабільності та сталого розвитку. (Олександр Драгунцов, фахівець з закупівлі с/х продукції )

Євгеній Володимирович Іщенко-Гіллер

AgriLab – міжнародний центр з точного землеробства

З компанією «Бета-Агро-Інвест» співпрацюємо з 2015 року. За цей час ми проаналізували, відцифрували та розробили рекомендації по удобренню для тисяч гектарів землі, що знаходяться в обробітку компанії. Щороку ми проводимо комплексну агродіагностику нових площ та моніторинг змін на раніше обстежених полях. І це свідчить не тільки про інноваційність агровиробника та ефективність використання ресурсів, а, передусім, - про дбайливе ставлення до землі. До того ж, «Бета-Агро-інвест» не лише використовує раціональну систему удобрення, створену за результатами аналізу грунтів, але й впроваджує технології точного землеробства. За такими компаніями – майбутнє!

Євгеній Володимирович Іщенко-Гіллер