Не ставте перед собою гроші як мету. Домогтися успіху ви можете тільки в тій справі, яку любите.

Майя Енджелоу

Євгеній ІЩЕНКО-ГІЛЛЕР

засновник Компанії

Євгеній Володимирович Іщенко-Гіллер

Життя повноцінне тільки тоді, коли ти займаєшся улюбленою справою.

Якщо ви запитаєте, що для мене моя Компанія, мій бізнес, то, не замислюючись, відповім: це робота, хобі, життя.

Так склалося, що власним бізнесом я займаюся з 22 років. Починав разом з братом з вирощування і продажу квітів. Пізніше почав власну більш масштабну справу: в 1991 зареєстрував приватне підприємство «Бета». Спочатку це була невеличка фірма. Займалися в основному торгівельною діяльністю. Торгівля дозволила сформувати стартовий капітал для подальшого розвитку Компанії.

Визначальний момент в історії Компанії –  продумані інвестиції у сільське господарство. Ми успішно ввійшли в агроринок, зайняли гідне місце. У 2000 році заснували ТОВ «Бета Агро-інвест», діяльність якого повністю сфокусована на сільському господарстві.

Коли у 2014 році на сході України почалася війна, Компанія стикнулася з серйозними проблемами. Але віра в свої сили, віра в професіоналізм команди дозволила знайти вірні рішення у складній ситуації . Наша  Компанія вистояла і продовжує успішно розвиватись.

Я вдячний працівникам, які протягом багатьох років рухали нашу Компанію вперед, за їхній внесок у досягнуті нами успіхи. Всі, з ким працював і працюю, мене підтримували і підтримують.

Наразі Компанія має значний досвід у аграрній сфері. Сформована команда спеціалістів,  які поєднують передові технології, використання сучасної сільськогосподарської техніки, з раціональним використанням природних та земельних ресурсів.

Агрохолдинг Група компаній «Бета» обробляє понад 30 тисяч гектарів сільськогосподарських земель та займає достойне місце серед  успішних сільськогосподарських підприємств України.

Місія

Застосовуючи ґрунтозахисне і ресурсозберігаюче землеробство виробляти продукцію високої якості для забезпечення населення України якісною продукцією та зміцнення продовольчої безпеки держави.

Хто ми

Ціль

Неухильний розвиток, освоєння нових ринків, застосування нових перспективних технологій і методів організації виробництва, які забезпечать раціональне використання ресурсів, поліпшення умов праці і мотивації співробітників Компанії.

Хто ми

Стратегія

застосування інноваційних технологій і сучасної сільськогосподарської техніки
підвищення обсягів і якості продукції
зниження витрат на виробництво
розширення ринку збуту
збільшення прибутку і підвищення конкурентоспроможності

Хто ми

Цінності

Принципи, якими ми керуємося в роботі, на основі яких приймаємо рішення і будуємо стосунки з колегами, партнерами, пайовиками:
Командна робота
Довіра
Ініціативність
Відповідальність
Професіоналізм
Результативність
Толерантність
Повага
Чесність

Хто ми

Переваги

Группа компаній «Бета» – це команда досвідчених кваліфікованих співробітників.
Всі робітники працюють офіційно, мають можливість для самореалізації і кар’єрного росту.
Компанія працює понад 30 років, має бездоганну репутацію.
Повага до партнерів, чесне і відкрите ведення бізнесу.
Використання передових аграрних технологій і сучасної сільськогосподарської техніки.

Хто ми