У будь-якій компанії кращі співробітники - насіння її майбутніх успіхів

З книги Laszlo Bock, Work Rules! - "Робота рулить!"

Відгуки співробітників про Компанію

МАКСИМ РУДЬ, начальник транспортного відділу

Працюю на підприємстві з 1 жовтня 2007 року. Зупинив свій вибір на цій компанії, тому що в нашому місті (офіс на той час знаходився в Ясинуватій, Донецької області) імідж «Бети» був позитивним. На цьому ж підприємстві з 2010 року працює моя дружина.
Кар’єру почав з посади охоронця. Працював водієм. Мені завжди подобалися автомобілі і все що пов’язано з вантажною технікою. Коли мені запропонували працювати в транспортному відділі, я погодився не роздумуючи. І зараз я займаюся тим, що мені до душі.
Компанія «Бета» для мене не просто місце роботи. Це мій другий дім. На роботу ходжу з задоволенням. Наш колектив – професіонали своєї справи і просто хороші люди, працювати з якими мені приємно і комфортно.
Я впевнений, що наше підприємство буде розвиватися і досягне ще більш високих результатів, і всі грандіозні плани будуть втілені в життя. Успіхів і процвітання нашій Компанії!

Хто ми

НАТАЛІЯ КОСЕНКО, помічник фінансового директора

Працюю з жовтня 2018 року. Мій вибір обумовлений тим, що Компанія стабільна, достойна заробітна плата, а ще мені дуже сподобалася перша співбесіда.
Моя посада офіс-менеджер. Це моя перша робота, яка не викликає негативу і небажання йти в офіс. Це для мене багато значить, бо знаю як то вранці змушувати себе і цілу дорогу думати, як я не хочу на місце призначення. Зараз можу сказати, що йду з бажанням працювати, вчитися.
Люди – основний фактор комфорту на робочому місці. Сумую за кожним, хто звільнився, радію кожному новому колезі. Дуже рада і поважаю кожного, хто зараз поряд. Іноді думаю, що цих людей я бачу частіше, ніж свою родину, то виходить, що робота – це і є друга сім’я!
Звісно кожен індивідуальний, у кожного свої правила, всі ми різні, але в цьому і «родзинка». Спілкування з такими різними людьми дає поштовх до саморозвитку, і багато чому мене вчить. В цілому колектив дуже гарний і привітний. Дуже вдячна людям, які посміхаються, коли бачать мене в коридорах, чи чують в телефонній розмові. Які підтримують, коли важко, вчать, коли гублюсь і не знаю, що робити, дзвонять і турбуються, коли не вийшла на роботу. Це круто працювати з такими людьми!
Компанія “Бета”- як велика родина, навіть країна зі своїми законами і традиціями. Для мене це дійсно величезна компанія, яка вже стільки всього досягла і так виросла. Мені завжди дуже цікаво слухати історії про її розвиток. Я бачу «Бету», як компанію, з якою хочуть працювати, і в якій хочуть працювати. Тішуся, що вже потрапила в громадянки цієї “країни”
Вважаю, що майбутнє компанії є перспективним. За період моєї нетривалої роботи, компанія зміцніла, розширилась. Маю надію, що у майбутньому вона ввійде в двадцятку найбільших аграрних холдингів України.

Хто ми

ЮЛІЯ КРАВЧЕНКО, директор відділення розвитку

У березні 2021 року був мій особистий ювілей: 20 років роботи в компанії «Бета».
Обрала цю компанію, тому що вона була, є і буде стабільною, її кредо – розвиток і зростання.
Чотири роки я працювала офіс-менеджером. Перейшла на посаду менеджера-економіста. Зараз обіймаю посаду директора відділення розвитку.
Кожен робочий день для мене – радість, очікування і передчуття. Всі, з ким я працювала і працюю, – люди чуйні, цікаві та професійні. На щастя, у мене ніколи не виникали складності в комунікації з колегами.
З 2014 році працюю в Чернігові. Цю пропозицію я прийняла з вдячністю і радістю. Переїзд з Донецької області був зумовлений сумними зовнішніми обставинами. Однак сила волі засновника Компанії та згуртованість колективу дали можливість підприємству не тільки не припиняти свою діяльність, а й розвиватися далі.
Група Компаній «Бета» – це важлива частина мого життя. Це рушійна сила, завдяки якій у мене є можливість реалізувати себе, розвиватися професійно.
Хочу зазначити, що на підприємстві працюють моя мама, брат. Довгий час працював і мій тато (зараз на пенсії).
Як керівник департаменту розвитку, я впевнена, що Компанія буде розвиватися і далі! Власник нашого підприємства – людина невичерпного потенціалу, генератор ідей. Ми – інструменти, за допомогою яких ці ідеї реалізовуються! Приємно бути частиною всіх цих процесів і бачити результати своєї праці.

Хто ми