" alt="Зображення">

Свердловина у селі Суличівка

23.02.2022

Жителям села Суличівка Малолиственської сільської ради на Чернігівщині нарешті стала доступна питна вода й в необхідній їм кількості.

В 2020 році проблема забезпечення водою мешканців села Суличівка, що в Ріпкинському районі Чернігівської області, набула вкрай гострої форми. Через посуху вода пішла з колодязів, з водойм, річки обміліли, а при відсутності центрального водопостачання у селах для місцевих жителів це стало справжньою бідою.

Аби допомогти селянам Суличівки до подолання проблеми з водою долучилося ТОВ ім. Шевченка Компанія Бета-Агро-інвест. На території, прилеглій до будівлі колишньої школи, була пробурена свердловина глибиною 120 метрів, встановлено сучасний насос, який підіймає питну воду на поверхню.

Для зручності встановлена ​​колонка-гідрант та відлив. З огляду на значну глибину свердловини, вода за своєю якістю повністю придатна для вживання людьми, вона не має шкідливих домішок, бо найчистіша – артезіанська.

Всі витрати по бурінню свердловини в Суличівці, з урахуванням необхідного обладнання, матеріалів, комплектуючих, а також виконання всіх робіт ТОВ ім. Шевченка повністю взяло на себе. Для роботи була залучена компанія, яка спеціалізується саме на бурінні подібних свердловин. Загальне ж керування здійснював Департамент розвитку Компанії.

Після установки вузлу обліку води свердловина та обладнання передані на баланс Ріпкинській ОТГ. Користуються водою всі жителі села.

З 2013 року, тобто з того моменту, як підприємство розпочало свою господарську діяльність в Чернігівській області, ТОВ ім. Шевченка активно підтримує громади, не нехтуючи їх проблемами та запитами.

Читайте також

Збирання кукурудзи закiнчено

ТОВ ім. Шевченка повністю закінчило збирання кукурудзи на Чернігівщині. Площа, що була засіяна цією культурою, в господарстві становила більше 1700 га.

Більше інформації
02.12.2021